Team Renkum voor Elkaar

Maak kennis met een deel ons team. Het merendeel van de werkers is parttime betrokken bij Renkum voor Elkaar.
Je kunt rechtstreekcontact met ze opnemen met concrete vragen, tips en signalen.
Algemene vragen en verzoeken kunnen altijd via ons algemene nummer of mailadres worden gesteld.

Sociaal werker
Wies Nieuwenhuis

w.nieuwenhuis@renkumvoorelkaar.nu
088 7846 226

Sociaal werker
Babs Heerschop

b.heerschop@renkumvoorelkaar.nu
088 7846 434

Sociaal werker
Nadia Mercan

n.mercan@renkumvoorelkaar.nu
06 317 665 11

Sociaal werker
Teunie Monster

t.monster@renkumvoorelkaar.nu
088 7846 227

Sociaal Werker
Julian Pieters

j.pieters@renkumvoorelkaar.nu
06 292 896 72

Jeugdwerker
Lenie Diepenbroek

l.diepenbroek@renkumvoorelkaar.nu
06 461 861 96

Sociaal werker
Peter Bosmann

p.bosmann@renkumvoorelkaar.nu
088 7846 225

Sociaal werker
Ilja de Vries

i.devries@renkumvoorelkaar.nu
06 185 332 67

André Hengst
Sociaal Werker

a.hengst@renkumvoorelkaar.nu
06 272 890 48

Kevin Moorees
Jeugdwerker

k.moorees@renkumvoorelkaar.nu
06 236 233 14

Roshina Baboe
Jeugdwerker

r.baboe@renkumvoorelkaar.nu
06 527 464 94

Louisa Bosker
Projectwerker

l.bosker@renkumvoorelkaar.nu
06 438 904 32

Bel ons op
(088) 784 63 69
Mail naar
info@renkumvoorelkaar.nu
Onze Organisatie(s)

Wij zijn 5 organisaties die elkaar aanvullen en versterken in onze individuele en gezamenlijke opdracht.

Voor meer informatie over onze individuele organisaties klik je op een van de onderstaande links.